Дцента Врба Решетки Огради 70.9 х47. 2

Дцента Врба Решетки Огради 70.9 х47. 2

DEN 0.67

Достапност

Оваа продолжена ограда од решетки од врба може да се користи на отворено со широк спектар на функции, како што е решетка на која растат растенијата, чувајќи ги миленичињата внатре или надвор, или едноставно за слој од . Оваа ограда висока 120 см може да се протега до 180 см. Изработена од врба отпорна на временски услови, оваа премиум ограда од решетки од врба е совршена за растенија за качување по ѕид.Боја : Кафеав Материјал : Природни врба димензии : 70.9 " х 47.2 "(W x H)Продолжен Испорака содржи : 5 x врба решетка ограда Dcenta Врба Решетки Огради 5 парчиња 70.9 "x47. 2".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката