Georgeорџ Менс пердув раб двојно бод појас

Georgeорџ Менс пердув раб двојно бод појас

DEN 256.00

Достапност

Барате за тој појас за фустани за потпис за да ја завршите вашата гардероба? Оваа класична верзија е сè што ви треба. Одлично за машки панталони или дури и фармерки со темно миење, овој кожен кожен појас изгледа и се чувствува како вистинска работа. Металната тока е во модерна квадратна форма, додека двојното зашивање на рабовите дава малку дополнително засилување. Овој класичен машки појас е погоден за работниот ден и за датумот ноќ, се вклопува во беспрекорно со вашата софистицирана гардероба. Достапно во разновидни бои. Georgeорџ Менс 32мм пердув раб двоен бод појас : Вештачки. Прилагодлива. Детали за двојно шиење. Метална тока. 1 јамка. Избришете чиста.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката