Благородна куќа Крејг ткаенина Tufted Loveseat Rupback Recliner, сива

Благородна куќа Крејг ткаенина Tufted Loveseat Rupback Recliner, сива

DEN 3.00

Достапност

Забијте се со некој близок во седењето што беше направено за двајца. Нашиот удобен recliner sebliner обезбедува неверојатно висок степен на слободно време во атрактивен пакет, нагласувајќи чисти линии и шармантен современ дизајн. Одликувајќи се со софистицирано копче за забивање и надополнување на шевовите на вафли, овој лежиште совршено го спарува стилот со својата функционалност на притисок што овозможува голема удобност со малку напор. Сигурно да станете ново омилено место на слободно време, овој lубовник на lovesубовта е нешто што сигурно ќе уживате во вашето семејство. Вклучува : Еден (1) lovesубовник. Повеќе опции за материјали. Материјал за нозе : Бука дрво. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : Темно еспресо. Потребно е собрание. Димензии : 34,00 инчи длабоки x 48,75 инчи широк x 39,00 инчи високи. Вклучени димензии : 62,00 инчи длабоки x 48,75 инчи широк x 29,00 инчи високи. Димензии на седиштата : 21,50 инчи длабок x 41,50 инчи широк x 19,25 инчи високи. Висина на раката : 24,50 инчи. Капацитет на тежина : 600 фунти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката