Земајќи Модни Женски Панталони Лабави Три Поени Панталони Плус Големина Безбедност Кратки Панталони Секојдневни Домашни Панталони За Жени

Земајќи Модни Женски Панталони Лабави Три Поени Панталони Плус Големина Безбедност Кратки Панталони Секојдневни Домашни Панталони

DEN 0.33

Достапност

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека,удобна,висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.ЗАБЕЛЕШКА : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1пц Женски Панталони Пол : Женски Материјал : 90% Полиестер+ 10% Спандекс Тип На Ставка : Здолниште Панталони Тип На Вклопување : Спорт Тип На Половината : Дебелина На Средниот Струк : Стандарден Стил На Панталони : Обичен Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Спорт : Јога/Џогирање пакет вклучуваат : 1пц Женски Панталони ГОЛЕМИНА Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Половината М 6 10 36 58см/22.83"-96см/37.80" 96 CM/37.80"-136cm/53.54" 31cm/12.20" Големина : M Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 58cm/22.83"-96cm/37.80" Колк : 96cm/37.80"-136cm/53.54" должина : 31cm/12.20" големина шема : големина : м сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 58см/22.83"-96см/37.80" Колк : 96см/37.80"-136см/53.54" Должина : 31см/12.20"Големина : Л сад : 8 ВЕЛИКА Британија : 12 Еу : 38 Половината : 60см/23.62"-100см/39.37" колк : 100см/39.37"-140см/55.12" Должина : 31см/12.20" Висок Квалитет – Овие Панталони Можеби Се Најудобното Парче Во Вашата Гардероба. Изработен е од висококвалитетен материјал. Леснотијата на овие панталони ви дава слобода без да се чувствувате вкочането или непријатно. МОДЕН ДИЗАЈН-Направен За удобност, овој уникатен изглед многу полуксузен отколку што сугерира цената.Ова е уникатен пар панталони. Овие панталони ќе се вклопат како ракавица и ќе ги прегрнат сите вистински места. Високиот пораст, преголемото вклопување. СИТЕ СТИЛ НА НАТПРЕВАР-Овие панталони даваат изглед на стегната линија на половината и екстра долги нозе. Не можете да погрешите со поубава нога; спарете се со вашиот омилен шок за тој стилски изглед без напор. Не постои подобар начин за спарување со вашите пријатни кардигани.Исто така може да се носат надвор со сите видови т-форт никогаш не изгледаше толку добро. ПОВОД - овие забавни панталони ќе се вклопат и ќе им ласкаат на многу форми на телото . Совршен е за одмори, патувања на плажа и патувања. Тоа е некако луксузно и секојдневно во исто време. Со овие панталони, веднаш станете стилска икона. ГОЛЕМИНА И НЕГА-ве Молиме погледнете ја Нашата Табела Со Големини пред да купите за да се осигурате дека ќе го изберете вистинското вклопување за вас. Сигурни сме дека ќе ви се допадне. Ако имате какви било прашања или имате какви било проблеми со ставка или нарачка, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката