Color И Зима Долги Бонбони Боја Ревер Џеб Волнено Палто Долг Ревер Сиво Л

Color И Зима Долги Бонбони Боја Ревер Џеб Волнено Палто Долг Ревер Сиво Л

DEN 655.68

Достапност

Long И Зима Долги Бонбони Боја Ревер Џеб Волнено Палто. Материјал : Волнена. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 519гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 52cm/20.47" Должина : 92cm/36.22"Големина : М Биста : 95cm/37.40" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 53cm/20.87" Должина : 93cm/36.61"Големина : L Биста : 100см/39.37" рамо : 38см/14.96" ракав : 54см/21.26" должина : 94см/37.01"големина : xl Биста : 105см/41.34" рамо : 39см/15.35" ракав : 55см/21.65" должина : 95см/37.40"големина : xxl биста : 110см/43.31" рамо : 40см/15.75" ракав : 56см/22.05" должина : 96см/37.80" зима. Повод : За Fall Зима Повик Дневна Работа Канцеларија Датира Забава Ноќ-испис Улична Облека Патување и Празници. Топли Совети : Ве Молиме Проверете Ја Нашата Слика На Табелата Со Последна Големина Пред Да Нарачате, Наместо" табелата со големини " Паѓачкото Поле. Поради Светлина И Други Проблеми, Бојата На Објектот Може Од Сликата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката