Плус Големина Тренингот Блузи За Жени Цвет И Дрво Пејзаж Печатење V-Вратот Кратки Ракави Врвот Маица Лето Плажа Блузи На Дозвола

Плус Големина Тренингот Блузи За Жени Цвет И Дрво Пејзаж Печатење V-Вратот Кратки Ракави Врвот Маица Лето Плажа Блузи На Дозвола

DEN 335.84

Достапност

ZKCCNUK Плус Големина Тренингот Блузи За Жени Цвет И Дрво Пејзаж Печатење V-Вратот Кратки Ракави Врвот Маица Лето Плажа Блузи На Clearance Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики На Производот : 1.Овие летни врвови за жени се изработени од висококвалитетни материјали,доволно издржливи за вашето секојдневно носење.2.Стилскиот и модерен изглед ве прави попривлечни во овие врвови за излегување за жени.3.Тие се толку одлични за да изгледате секси и убаво во многу прилики,особено Роденденот, Состаноците, Танцовите Перформанси, Забавата, Свадбата, за работа, Клупските, што сме сигурни дека ќе ви се допаднат кај овие женски врвови облечени секојдневно.4.Овие секси врвови за жени можат да бидат одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, фустан, потпетици или станови, токму онака како што сакате. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав : Мода, Каузалокација : Забава, Дневна, Секојдневна Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови Size : S-Bust : 100cm/39.37"-Length : 67cm/26.38"-Size : M-Bust : 104cm/40.94"-Length : 68cm/26.77"-Size : L-Bust : 110cm/43.31"-Length : 69cm/27.17"-Size : XL-Bust : 116cm/45.67"-Length : 70cm/27.56"-Size : XXL-Bust : 122cm/48.03"-Length : 70cm/27.56"-. ●Удобен Материјал●Овие блузи со кратки ракави можат да одговараат на различни типови на каросерија бидејќи ткаенината е толку еластична, но виси грациозно. €Совршен Избор}Вкупно победа за секој кој сака удобноста на дами блузи и блузи, но исто така сака да изгледа малку повеќе облечени. ①Разни Совпаѓања Оваа должина на женските врвови е соодветна за носење со хеланки или џегинг и може да оди и со фармерки или шорцеви, добро оди за секој секојдневен амбиент. ●Уникатен Дизајн●овој женски врв со кратки ракави е мек, воздушен и убаво се завесува, не тече прилепено, што добро ја покрива областа на стомакот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Катализатор
  • Новак

Катализатор

DEN 624.00

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка