Калтренд Предна Сплит Клупа Неосупремни Капаци За Седишта за 2002 година - Шеви Лавина-ЦВ522-02НА Црвена Влошка И Облога

Калтренд Предна Сплит Клупа Неосупремни Капаци За Седишта за 2002 година - Шеви Лавина-ЦВ522-02НА Црвена Влошка И Облога

DEN 3205.60

Достапност

Калтренд Фронт 40/20/40 Сплит Клупа Неосупремни Капаци На Седиштата за 2002-2002 Шеви Лавина 1500-ЦВ522-02НА Црвена Влошка и Трим со / посебен потпирач за глава со / потпирач за рака за возач со / конзола со моќност на возачот со вграден појас со странични воздушни перничиња до плажата? Одење на риболов или кампување во близина на езеро? Загрижени сте за следење кал или вода во вашето возило? Неосупремата е совршено решение за активен животен стил. Изработени од висококвалитетен материјал сличен на мокар, Неосупремните навлаки на Седиштата На Калтренд цврсто се вклопуваат, се спротивставуваат на елементите и го одржуваат вашиот оригинален тапацир сув. Како И Сите капаци На седиштата Во Калтренд, нашите Неосупремни капаци на седиштата не се Само 100% Направени во САД, туку и нашите материјали се набавени од тука во САД. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 40/20/40 Поделена Клупа со / посебен потпирач за глава со/потпирач за рака за возач со / конзола со / моќност на возачот со вграден безбедносен ремен со странични воздушни перничиња, Премиум капаците на седиштата во Неосупремен стил се прецизно исечени и прилагодени за фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ - Нашите неосупремни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Јувул Машки Спортски Панталони Секојдневни Водоотпорни Секојдневни Панталони Фитнес Хеланки Панталони Со Џебови Еластични Панталони
  • Новак

Јувул Машки Спортски Панталони Секојдневни Водоотпорни Секојдневни Панталони Фитнес Хеланки Панталони Со Џебови Еластични Панталони

DEN 271.84

Машки Модни Спортови Секојдневни Водоотпорни Секојдневни Панталони Фитнес Хеланки Панталони Карактер