Wiseco Chevy Ls Серија - 1cc Создаден Клипот Полица Акции-60005RX155

Wiseco Chevy Ls Серија - 1cc Создаден Клипот Полица Акции-60005RX155

DEN 0.33

Достапност

Роден пред повеќе од 80 години од страста за трки, Висеко е светски лидер во производството на клипови со високи перформанси, фалсификувани за мотоцикли, автомобили, АТВ, моторни санки, personal пловни објекти и надворешни морски пазари. Екипажот На Висеко го дели истото ниво на посветеност на мотоспортот како и нивните клиенти и се фокусирани на постојано рафинирање на квалитетот и практиките што се потребни за да се надминат очекувањата. Инженеринг, фалсификувани, и машински на најсовремена опрема во САД Во Wiseco?с Ментор, производствен капацитет Во Охајо, Висеко пистонс се неприкосновен лидер во квалитетот и перформансите. Производи За Изведба на Wiseco, изградени за тркачи, од тркачи.Овој Дел Fits : Year Make Model Submodel2004-2007,2009-2012 Cadillac CTSV2010-2013 Chevrolet Camaro SS1998-2002 Chevrolet Camaro Z282012-2014чевролеткамарозл12013чевролеткорвете4272008чевролеткорвете427 Ограничено Издание З061997-2013чевролеткорветбаза2010-2013чевролеткорветегранд Спорт2006-2013чевролеткорветез062011чевролеткорветез06 Carbon2009-2013 Chevrolet Corvette ZR12005-2006 Chevrolet SSRBase2006-2008 Chevrolet Trailblazer SS1998-2002 Pontiac Firebird Formula2009 Pontiacg8gxp2004-2006понтијакгтобаза Висеко Шеви Лс Серија-1цц 1.300 х 4.155 Инчи Создаден Клипот Полица Акции-60005РКС155.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Пуролатор Напреден Филтер За Воздух Во Кабината Пуролатор ЕДЕН Ц за Мерцедес-бенц Одговара избери: 1992-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 300, 1992-МЕРЦЕДЕС-бенц
  • Новак

Пуролатор Напреден Филтер За Воздух Во Кабината Пуролатор ЕДЕН Ц за Мерцедес-бенц Одговара избери: 1992-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 300, 1992-МЕРЦЕДЕС-бенц

DEN 305.44

Подобрете го квалитетот на воздухот во вашето возило и дишете лесно со Пуролатор Еден Напреден Филтер з