3д Копчиња За Дигитално Печатење Кошула, Машки Печатени Блузи, Унизирани Секојдневни Кошули Со Долги Ракави

3д Копчиња За Дигитално Печатење Кошула, Машки Печатени Блузи, Унизирани Секојдневни Кошули Со Долги Ракави

DEN 3.00

Достапност

Материјал : Полистер. Нега на облека : перење макс 104е (40€), не паѓајте суво, не избелувајте.Рачно перење или миење во машина и закачување на суво на воздух. Дизајн : кошула со копчиња со златни копчиња, свртете ја јаката надолу, долг ракав и целиот цветен принт. Шема : Allover Печати. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патување,Слободно Време, Формално. Машки Долг Ракав Моден Дизајн Печатење Фустан Кошула. Кошула во стил со убав избор на машки кошули. Техники за печатење од висока класа,фини кроеви и детали за неговиот потпис,овие сарторијални стилови беа направени за работа, секојдневни и формални. Облечете се паметно, не сериозно во нашиот сериозно добар избор на паметно дизајнирани кошули. Пробајте ја нашата модна кошула со долги ракави комплетна со цветен принт! Оваа разноврсна кошула обезбедува чисто, меко чувство и максимална удобност. Повеќебојна Кошула Соодветно семејство, патување , забава .. ГОЛЕМИНА : С-3ХЛ. Тенок фит : поблиску во градите, малку заострен низ половината за скроен изглед. Табелата со големина е опис на Кошулата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката