Бјутир Две Тимови За Девојки Мали Девојчиња Дрвени Уво Ромпер + Високи Половини Шорцеви Две Летни Еднобојни Домашни Алишта

Бјутир Две Тимови За Девојки Мали Девојчиња Дрвени Уво Ромпер + Високи Половини Шорцеви Две Летни Еднобојни Домашни Алишта

DEN 239.84

Достапност

Девојки дрвени уво ромпер + високи половини шорцеви дводелни летни детски еднобојни домашни алишта. Материјал : мешавина од памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Благодарам!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 25х16х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.) Табела големина : . Големина : 66 Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 47,5 см/18,70" Должина : 37,5 см/14,76" Должина На Дното : 24 см/9,45" Висина : 60-66см/23,62-25,98"Големина : 73 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 50см/19,69" Должина : 40,5 см/15,94" Должина На Дното : 25см/9,84" Висина : 66-73см/25,98-28,74"големина : 80 препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 52,5 см/20,67" должина : 43,5 см/17,13" должина на дното : 26см/10,24" Висина : 73-80см/28,74-31,50"големина : 90 препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 55см/21,65" должина : 46,5 см/18,31" должина на дното : 27см/10,63" висина : 80-90см/31,50-35,43"големина : 100 препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 57,5 См/22,64" должина : 49,5 см/19,49" должина на дното : 28 См/11.02" висина : 90-100см/35.43-39.37" облека За мали девојчиња облека Облека За Девојчиња комплети за девојки облека за девојчиња облека за девојчиња новороденче девојче летни тимови. Комплети За Облека за мали деца за Тинејџерки Девојки Цртани Маици Со Кратки Ракави Врвови За Детска Облека. карактеристики на облека за девојки : Опуштено вклопување; кратки ракави на екипажот врвни Опуштени еластични детски панталони со појас. Материјал : изработен од квалитетна памучна мешавина, многу дише и пријателски за кожата, може да му понуди на вашето бебе меко и удобно чувство. Прилики-Погоден за секојдневно носење, секојдневно, спорт, патување, улица, дом, други секојдневни активности итн. Добри подароци за вашите деца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката