ксинкингхао домашен текстил канцелариски стол перница за тенки меки перничиња за седишта за перничиња за нелизгачки стол удобни столици подлога за седишта подлог

ксинкингхао домашен текстил канцелариски стол перница за тенки меки перничиња за седишта за перничиња за нелизгачки стол удобни

DEN 3.33

Достапност

Канцелариски Стол Перница За Задник Тенки Меки Перничиња За Седишта За Нелизгачки Перници Удобни Столчиња Подлога За Седишта Подлога За Седишта Подлоги За Стол За Домашна Канцеларијаматеријал-Изработен од и полиестерски влакна, кој не е густ, но удобен и мек. Погоден за сите сезони, особено лето и УДОБНО-Меки, меки, удобни и дише, одлично деко совршено за домашна канцеларија. Совршеното ватирање го прави издржлив. Совршено е за секое седиште, канцелариски стол, трпезариски стол, стол за двор, кујнски стол, инвалидска количка, седиште за автомобил или камион итн.НЕ СЕ ЛИЗГА-постојат две врски што треба да се користат за врзување на столот, нелизгањето не се менува. Откако ќе се врзе, ќе остане стабилен и никогаш нема да се лизне.ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-се препорачува рачно или нежно миење на машината на температури под 30 перничиња. Канцелариски Стол Перница За Задник Тенки Меки Перничиња За Седишта За Перничиња За Нелизгачки Стол Удобни Столици Подлога За Седишта Подлога За Покривање На Седиштата За Домашна Канцеларија.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката