апсуј Женски Кошули Расчистување Цветни Карирани Печати Засукајте Долги Ракави Копче Лен Лабава Јака За Вртење Работни Врвови Црвено Копче Надолу Кошули За Жени Г

апсуј Женски Кошули Расчистување Цветни Карирани Печати Засукајте Долги Ракави Копче Лен Лабава Јака За Вртење Работни Врвови

DEN 259.04

Достапност

апсуј Женски Кошули Расчистување Цветни Карирани Печати Засукајте Долги Ракави Копче Лен Лабава Јака За Вртење Работни Врвови Црвено Копче Надолу Кошули За Женска Големина сабсујј е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории производи за кошули Со Копчиња За Жени. Овде не само што можете да купите Женски Кошули Дозвола и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : апсуј Женски Кошули Секојдневен).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.женски кошули со кратки ракави плус кошули со долги ракави за жени опремени кошули со копчиња со 3 пакувања за жени со долги ракави широки кошули со копчиња за жени плус големина кошули со кратки ракави за жени блузи со долги ракави за жени мода, секојдневни кошули со долги ракави со копчиња надолу кошули со долги ракави за жени Плус големина Женски Кошули Забелешка За Дозвола : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Женски Кошули Дозвола Карактеристики : Женските блузи се направени од меки ткаенини што дишат и се удобни за носење.Карактеристики : копче надолу, V вратот, Печатење,Манжетни Ракав, Лабава Врвот со Џебови. Прилично еднобојни кошули во различни бои за да ги додадете во вашата гардероба за секојдневно носење. Спарете ја оваа блуза со вашите омилени слаби фармерки, хеланки, патики или високи потпетици за секојдневен изглед.женска кошула со копчиња, елегантна и дарежлива, погодна за канцелариска работа или викенд одмор.Сезона : И Пролет.Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Ленена Шема : Цврста јака : V-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женска Маица Од 1 ПАРЧЕ. Предмет клучни зборови : кошули со долги ракави за жени плус големина лабави Женски Кошули со Копчиња надолу женски кошули со копчиња долги ракави женски кошули со копчиња надолу кошули со долги ракави ленена памучна блуза долги ракави кошули за жени под 10 долари кошули со долги ракави за жени трендовски кошули со копчиња за жени без ракави кошули со копчиња долги ракави црни женски кошули со копчиња долги ракави памучна блуза. Кошули Со копчиња За Жени. Кошули со долги Ракави за Дозвола За Жени. `+Прилики : Носете ги овие врвови за секоја пригода, работа, секојдневно носење или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински врв заumn, зима и прилики. ●Перење● : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка,забранете белење, користете кеси за перење ако користите миење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката