Подвижни Пријатели Бебе Момче Памук Тери Лигави Лигавчиња со Пева Назад 5pk, Момче Наутички, Една Големина

Подвижни Пријатели Бебе Момче Памук Тери Лигави Лигавчиња со Пева Назад 5pk, Момче Наутички, Една Големина

DEN 271.84

Достапност

Подвижни Пријатели меките и абсорбентни лигави лигавчиња се совршено пакување со вредност за покривање на сите ваши потреби за лигавчиња. Нашите лигавчиња се супер мек материјал за мешавина од памук напред и имаат водоотпорна подлога за да ја заштитат облеката на бебето од тешка лигавица! Овие лигавчиња имаат затворање на кука и јамка на задниот дел од вратот за лесно вклучување и исклучување. Со различни изреки и ликови, ќе го најдете совршениот за секојдневно мешање и совпаѓање со тимови. Подвижни Пријатели Бебе Момче Памук Тери Лигави Лигавчиња Со Пева Назад 5pk, Возот е одличен детски најважен сет за вашето малечко. Комплет памучни тери и пева лигавчиња. Водоотпорниот грб помага да се одржува облеката чиста. Затворање на кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Достапен, висококвалитетен сет. Машина За Перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката