Инктастична Животинска Арка Библиска Приказна Христијански Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастична Животинска Арка Библиска Приказна Христијански Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 1.00

Достапност

Животински Ковчег Долг Ракав Ползавец има животни галор од жирафи на слонови и мајмуни на оваа симпатична библиска приказна дизајн. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастична Животинска Арка Библиска Приказна Кристијан Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс 0080 Розова Новороденче. Кристијан предучилишна Долги Ракави Ползавец со библијата приказна логото Животински Ковчегот кошула за предучилишна наставник или ученик. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. животни ноа симпатична брод приказни hws.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката