Адаптер ЗА HP MT N2S64UT#ABA N2S64UT M3F97AV Мобилен Тенок Клиент Лаптоп Кабел За Напојување Кабел PS Полнач

Адаптер ЗА HP MT N2S64UTABA N2S64UT M3F97AV Мобилен Тенок Клиент Лаптоп Кабел За Напојување Кабел PS Полнач

DEN 1.33

Достапност

ИСПРАВЕН Адаптер ЗА HP MT245 N2 S64 UT#ABA N2 S64 UT M3 F97 AV Мобилен Тенок Клиент Лаптоп Кабел За Напојување Кабел Ps Полнач Спецификации : AC влезен напон... 100 - 240vac (Глобално). Влезна фреквенција .....47-63хз. Струја НА наизменична струја (макс.) …….20а/230В. регулација На Линијата (целосно оптоварување)....±0.5%. Врв - до-врв бран....


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката