Мирта Де Пералес Ја Сакам Маската За Коса Со Кадрици. Ја хидрира И Зајакнува Вашата Коса додека се Бори Против Разлетувањето. Направено со Кокосово Масло и Шеа Путе?

Мирта Де Пералес Ја Сакам Маската За Коса Со Кадрици. Ја хидрира И Зајакнува Вашата Коса додека се Бори Против Разлетувањето.

DEN 1088.00

Достапност

Негување маска за коса. Формулиран со природни екстракти кои им помагаат на кадрици да ја вратат силата и виталноста. Овој луксузен третман ја остава косата хидрирана, сјајна и без разлетување.Збогатен со Кокосово Масло кое помага да се поправи оштетувањето и да се спречат расцепените краеви И Шеа Путерот кој ја омекнува косата и ја подобрува еластичноста насоки : По шампонот за плакнење, нанесете на влажна коса, исечете ја косата и рамномерно распоредете. Оставете од 3-10 минути. За поинтензивен третман оставете да делува 10-30 минути покривајќи ја косата со пластична капа. Исплакнете добро. Користете по потреба.Пакувањето и Состојките може Да Варираат Маска За Коса, Хидратација И Јачина. За брановидна до кадрава коса. Парабен Слободен. Ги Сакам Моите Кадрици Маска За Коса : Разгалете ја косата со нашата маска за негување третман. Формулиран со природни екстракти кои им помагаат на кадрици да ја вратат силата и виталноста. Овој луксузен третман ја остава косата хидрирана, сјајна и без разлетување. Кокосово Масло : маслото со Повеќе задачи помага во поправка на оштетувањето и спречување на расцепување на краевите. Шеа Путер : Ја Омекнува косата, ја подобрува еластичноста. Facebook. Instagram. Пинтрест. Твитер. Прашања? 1-800-708-5342. Ова не е тестирано на животни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката