ПАРОВИ Момчиња Девојки Затворени Пети Отворено Летни Сандали

ПАРОВИ Момчиња Девојки Затворени Пети Отворено Летни Сандали

DEN 1.00

Достапност

Сон Парови Деца Девојки Момчиња Мека Единствена Креветчето Сандали Дете Плажа Патики Чевли 181108к РОЗОВА/СИВА/ЗЕЛЕНА големина 6. Лесно вклучување и исклучување со прилагодлива кука и јамка. Дизајнот на парови од соништата му дава на вашето дете незаборавно лето Сандалите Со Затворени Прсти Ги Штитат стапалата на вашето дете. Лесна, Амортизирана влошка за дополнителна удобност и проветрен горен дел. Водоотпорна горна И брзо сува ева влошка. Атлетска сандала со комбиниран ремен за кука и јамка и банџи еластична врвка. Издржлива тпр надворешна подлога за дополнителна влечна сила.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката