Кингстон Месинг KB2638BXTO Англиски Гроздобер Када Само, Бранеа Никел

Кингстон Месинг KB2638BXTO Англиски Гроздобер Када Само, Бранеа Никел

DEN 1.67

Достапност

Донесете убавина и величественост во вашата бања со суптилните детали за оваа када и славина за туширање. Комплетно со вкрстена рачка што лесно се врти, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и премиум финишот за тела што ќе трае со години. Вклучен е балансиран вентил под притисок за безбедност и заштита од случајни изгореници. Дизајниран за долготрајна изведба. Ликовна уметничка изработка. Дурасеал кертриџ без миење. Када излив 5" долго.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката