Брглопф Женски Еластични Хеланки За Печатење Меки Слаби Панталони Со Редовна Големина Хеланки Со Висок Струк За Жени

Брглопф Женски Еластични Хеланки За Печатење Меки Слаби Панталони Со Редовна Големина Хеланки Со Висок Струк За Жени

DEN 156.64

Достапност

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Пол : Жени, Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Карактеристики : овие панталони имаат нога со директно вклопување за опуштена атмосфера со разновидност од работа до викенд. Еластична половина со врвка за влечење, странични џебови. Класичните панталони ќе им дадат комплименти на сите типови на тело, тенки и полнофигурирани жени .Широки панталони за нозе со странични џебови, лабав стил, опуштена плус големина.Натпревар : можете да ги спарите овие широки панталони за нозе со разновидни блузи, кошули, блузи, маици, туники, сандали, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесен за љубов во текот на целата сезона прилики : Погоден За коктел, забава, клуб,секојдневно носење дома или излегување, клуб, бар или секојдневен итн.Совршен за спарување со трендовски исечени врвови или Маици за да ги покажете вашите облини и да му ласкате на вашето тело.Како Да се мие : Лесно се мие, се препорачува закачување за сушење, рачно перење и миење во машина во ладна вода,не избелувајте.Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Материјали : Полиестер+Спандекс.Мека, лесна и удобна за носење. Повод : Погоден За секојдневен, спорт, кампови, училиште, трчање, пешачење, хип хоп, танц, забава, плажа, клуб, подарок За Божиќ или роденден итн. Нега на облека : Рачно перење или Машинско Перење во ладна вода, нежен циклус. Закачете се да се исуши за да избегнете намалување. Карактеристики : плетени панталони за жени, жени работат панталони, панталони за трчање за жени, панталони за суи, сатенски панталони за жени,панталони со широки нозе, фланелни пј панталони за жени,нејасни панталони за жени,дуксери и спортски панталони за жени,женски панталони со плус големина,џемпер панталони за жени, женски панталони за фустани.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката