Мода Женски неврзан Висок Струк Цврста Боја Еластична Половината Панталони

Мода Женски неврзан Висок Струк Цврста Боја Еластична Половината Панталони

DEN 575.84

Достапност

Мода Женски Обичен Висок Струк Цврста Боја Еластична Половината панталони информации за Производот : Сезона : летна Прилика : Дневен Тип На Половината : Средно Вклопување : Одговара на големината Должина На Облеката : Должина На Глуждот Панталони Стил : Секојдневен, Мода Што добивате : 1 парчиња Женски Панталони ве Молиме внимание табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. (Опсег на грешки 1-3см) Табела Со Големини : Size USUKEUWaist Hip Length S483468cm/26.77"100cm/39.37"95cm/37.40"M6103672cm/28.35"104cm/40.94"96cm/37.80"L8123876cm/29.92"108cm/42.52"97cm/38.19"XL10144080cm/31.50"112cm/44.09"98cm/38.58"XXL12164284cm/33.07"116cm/45.67"99cm/38.98" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 68cm/26.77"Hip : 100cm/39.37"Length : 95cm/37.40"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 72cm/28.35"Hip : 104cm/40.94"Length : 96cm/37.80"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 76cm/29.92"Hip : 108cm/42.52"Length : 97cm/38.19"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 80cm/31.50"Hip : 112cm/44.09"Length : 98cm/38.58"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 84cm/33.07"Hip : 116cm/45.67"Length : 99cm/38.98" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77" Колк : 100см/39.37" Должина : 95см/37.40"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см/28.35" Колк : 104см/40.94" Должина : 96см/37.80"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 ПОЛОВИНАТА : 76 CM/29.92" колк : 108cm/42.52" должина : 97cm/38.19"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 80 CM/31.50" хип : 112cm/44.09" должина : 98cm/38.58"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 Половината : 84см/33.07" КОЛК : 116см/45.67" должина : 99см/38.98" течна,удобна ткаенина во средна тежина многу потешка ОД обичниот шифон,АНТИСТАТИК. одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Секојдневна, лабава, модерна, женска облека, еластична. отворете го грбот со затворање на вратоврската. Носете со вашите омилени пократки врвови, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор во секоја сезона.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката