Цермоге Плус Големина Фустани За Жени Дами Жени Мода Секојдневно Здолниште со Гроздобер Висок Струк Плисирано Здолниште

Цермоге Плус Големина Фустани За Жени Дами Жени Мода Секојдневно Здолниште со Гроздобер Висок Струк Плисирано Здолниште

DEN 536.00

Достапност

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 3.Моден секси моден фустан, мистериозна фигура на Производот на носителот информации : Материјал : Полиестерски Стил На Панталони : Модна Декорација : НЕМА Стил : Тип На Моден Предмет : Лабавиот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Здолниште : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см/25.9 "Должина : 72см/28.35". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см/28.3 "Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 78см/30.7 "Должина : 74см/29.13". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 82cm/32.3 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 88cm/34.6 "Должина : 76cm/29.92" Тип На Фустан : женски долг летен фустан, Каузални фустани, женски Фустан за Забава, долг фустан на Плажа. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Повод : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Совршен фустан за секојдневен, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. Материјал : сигурно би го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката