Надворешна Ограда Сцена Декор Декоративна Декорација Градина Украс Двор Партиција Пластични Работ Трим

Надворешна Ограда Сцена Декор Декоративна Декорација Градина Украс Двор Партиција Пластични Работ Трим

DEN 3504.00

Достапност

Опис. Пластичната ограда може да се користи за украсување на вашата градина или двор. И оградата, исто така, може да се користи за да помогне во создавањето граници, оцртувајќи област исполнета со растенија или дефинирајќи меандрирачка патека. Одликувајќи се со исклучителен изглед, тој е полн со пастирски стил. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 47,00Х36, 00Х1, 00см/ 18, 47Х14, 15Х0, 39инч. - Оваа ограда изработена од убав материјал со фина изработка е неопходен услов ЗА самостојно разубавување на пејзажот. - двор, градина ограда, ресторани, хотели, едноставни и елегантни. - Едноставна и класична пластична ограда за градини, дворови или пејзаж декор. - Анти-и молец, погодно за прилагодување. Тоа може да ви служи долго време. - Широк спектар на апликации, носејќи силна природна атмосфера во вашиот дом, погодна за декорација на градината.1 х градина ограда БОГАТА Надворешна Ограда Сцена Декор Декоративна Декорација Градина Украс Дворот Партиција Пластични Работ Трим.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката