Бетмен Возрасни Крпа Лице Маски Памук На Перат Еднократно Не-Медицински

Бетмен Возрасни Крпа Лице Маски Памук На Перат Еднократно Не-Медицински

DEN 2.00

Достапност

Лиценциран Пакет Маски За Лице За Возрасни Ткаенини од 3 Пријатели, бетмен,Скуби Доо, Вондер Жена Што Може Да се Пере Еднократно Немедицински. Дозволете си и пријателите да изгледаат кул и модерно Во оваа официјално лиценцирана Маска за Лице што Може Да Се Пере! Бетмен Возрасни Крпа Маски За Лице Пакет од 3 Перат Еднократно Не-Медицински. Дозволете си и пријателите да изгледаат кул и модерно Во оваа официјално лиценцирана Маска за Лице што Може Да Се Пере!. Напред : 100% Памук Назад : 92% Памук 8% Спандекс. Оваа маска за лице не е медицински уред или замена за медицинска одделение или одобрена заштитна опрема. Не е наменет за употреба кај деца под 4-годишна возраст. Оваа Маска за Лице не е за хируршка или индустриска употреба. Не е наменет за употреба во клинички услови каде што нивото на ризик од инфекција преку вдишување е високо. Ова не Е Играчка. Користете под надзор на возрасни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката