Санимор за iPhone Pro 6.1 Случај, Компатибилен Со MagSafe, Тенок Цд-Шема Магнетно Куќиште со Безжична Заштита На Објективот За Полнење Шок-Отпорен Капак за iPhone Pro, Пинк

Санимор за iPhone Pro 6.1 Случај, Компатибилен Со MagSafe, Тенок Цд-Шема Магнетно Куќиште со Безжична Заштита На Објективот

DEN 399.84

Достапност

Е компатибилен само за i Phone 13 Pro 6.1 инчен 2021 објавен. Функција : . Четири вградени безбедносни агли обезбедуваат заштита од 360°, заштита од отпечатоци и заштита од паѓање за вашиот телефон, ефикасно намалувајќи го влијанието и заштитувајќи го вашиот Iphone 13 Pro телефон, екран и камера. Вградениот магнет е усогласен со безжичниот полнач, магнетната привлечност е исклучително силна и нема пречки во сигналот. Само го ставате телефонот на безжичниот полнач без отстранување на куќиштето. Совршено вклопување куќиштето i Phone 13 Pro е дизајнирано со точни и одговорни копчиња и прецизни исечоци што го прави многу лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти за полнење, затоа слободно користете го. 1,2 мм подигната усна на куќиштето i Phone 13 Pro го штити објективот на фотоапаратот, додека перничињата за подигнати усни од 0,5 мм влијаат и го штитат екранот на телефонот од капки и пукнатини и гребнатини на површината. Нашиот iphone 13 pro случај е дизајниран да обезбеди удобно искуство на допир и дополнителна заштита со мат замрзнат грб за да се обезбеди непречено чувство. Куќиштето е тенко и удобно и лесно се вклопува во вашиот џеб. Пакетот Вклучува : . 1 x Случај за i Phone 13 Pro 6.1 инчи (2021 објавен). Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било проблеми за време на употребата, Ве молиме Слободно Контактирајте Не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа!Благодарам! ➔ Компатибилен Со i Phone 13 Про Само (6.1 " Големина На Екранот). ➔ Совршена кореспонденција на дупки, лесен пристап до сите порти и копчиња. Користи вградена моќна функција за магнетно вшмукување. Користи Анти-Отпечаток Од Прст И Анти-Гребење И Апсорпција На Удари Против Паѓање. ➔ Дизајн на проекција на екран и леќи за понатамошна заштита. ➔ Лесен и удобен, лесен за ставање во џеб.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката