Губотаре Фармерки Со Низок Пораст Женска Ултра Удобност Со Фармерки За Истегнување На Движење

Губотаре Фармерки Со Низок Пораст Женска Ултра Удобност Со Фармерки За Истегнување На Движење

DEN 590.40

Достапност

Жените Секојдневен Висок Половината Директно Нога Дизајн Лабава Фармерки Панталони За Жени Големина 20сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер, Памук. Тип На Шема : Цврста Боја. Стил : Мода, СЛУЧАЈНИ ПЕРФОРМАНСИ СЕ ВКЛОПУВААТ. Овој жан со среден пораст се наоѓа над колкот дизајниран со појас без јаз со повисок грб и долен фронт за целосна покриеност и удобност додека возите. Овој жан е опремен преку седиштето и бутот и е изграден за да се вклопи над вашиот омилен пар чизми. КРАЈНАТА ЈАВА ЖАН. Ова се фармерки што треперат. Практиката прави совршени фармерки. Јаже, возење и правење на сето тоа изгледа лесно фармерки. Фармерки во кои се чувствувате како дома, без разлика дали сте во седлото или во градот тоа е она што ги прави Крајната Јава Жан. ИЗДРЖЛИВА УДОБНОСТ. Направени за да ви бидат удобни во седлото, овие фармерки за јавање се направени со рамни шевови за удобност за да спречат непријатно триење. ИКОНСКИ УКРАСИ. Овој јаже за јавање со чизми е завршен со нашите украсни шевови на задните џебови и контрастните шевови. Одржувајте го тој класичен стил без напор со иновативно вклопување. ПЕТ ЏЕБ СТИЛ. Конструиран со нашиот класичен стил на јеапан со пет џебови, Овој Јеапан е направен со (2) везени џебови за колкови, (1) аголен џеб за часовници со лепенки и (2) предни џебови за лажички.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката