Куристан Кејп Хјанис Црно-Злато Затворен Надворешен Тркач Килим

Куристан Кејп Хјанис Црно-Злато Затворен Надворешен Тркач Килим

DEN 2.00

Достапност

Нудејќи едноставно решение за украсување на простори за живеење на отворено, Колекцијата На Кејп содржи суптилен, но сепак софистициран опсег на бои кои беа избрани за да го подобрат изгледот на неговите три, рафинирани линеарни хоризонтални обрасци. Изработени од најдобрите 100% Влакна-подобрена Кортрон? полипропилен, оваа колекција на килими отпорна на временски услови, надворешна/внатрешна површина за изведба се одликува со високо-ниска структурирана рамна ткаена конструкција за дополнителна димензија и издржливост. Совршен за стилски сончеви простории, жив двор и оние надворешни простори за живеење кои се дизајнирани за забава, кејп?трите преодни избори за дизајн, Барнстабл, Харвич и Хјанис имаат можност да ги надополнат најновите моди во надворешниот и секојдневниот внатрешен мебел. Домаќин на широк спектар на можности за украсување, овие килими на отворено/внатрешно подрачје не се само отпорни на мувла и мувла, ТИЕ СЕ СТАБИЛИЗИРАНИ СО УВ, така што нема да покажат знаци на избледување или влошување, дури и по неколкумесечна изложеност на отворено. Нудејќи совршено решение за покривање на подот на отворено за вашиот дом, Колекцијата На Кејп ги носи килимите на отворено/внатрешно подрачје на ново ниво на софистицираност што без напор ќе се вклопи со секој стил на дома, двор или парчиња мебел за украсување. Кејп Хјанис Црно-Златен Внатрешен/Надворешен Тркач Килим : Високо-Ниско Структурирано Ткаење. Обезбедува Издржливи Перформанси во Често Користените Простори Внатре и Надвор од Домот. Вода, Отпорна На Мувла/Мувла; УВ стабилизиран. Нема Висина На Купот (Рамно Ткаење). Пријателски Миленичиња. Изработен Од 100% Полипропилен Куртрон Подобрен Со Влакна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката