Вилтон 3-Празнина Бонбони Лижавче Мувла, Пакер До 2115-1801

Вилтон 3-Празнина Бонбони Лижавче Мувла, Пакер До 2115-1801

DEN 3.00

Достапност

Ова е совршено за различни прилики. Лижавче Мувла : т.Материјал : Пластика. Т. Форма : Усна. т. Вилтон-Лижавче Мувла. т. т. Мувла содржи 1 дизајн, 3 шуплини. т. Лесно за следење на упатствата. Дајте им на специјалните во вашиот живот слатко задоволство. т. Совршен За прославите на вашиот вљубените.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката