Дами Роза Лента За Глава Венец Рустикален Со Лист Од Еукалиптус Прилагодлив Украс За Коса Портокалова

Дами Роза Лента За Глава Венец Рустикален Со Лист Од Еукалиптус Прилагодлив Украс За Коса Портокалова

DEN 1.00

Достапност

Име на производ : Прилагодлива лента за глава на венцибојка : розова, сина, бела, портокалова, виолетова : дијаметарот на венецот е околу 19 см, а дијаметарот на цветот е околу 3,5 см тежина : 43гматеријал : полиестерско пакување : мерач На едно опп пакување : 40см*30см*30см 72 парчиња/кутија 3кг/картонски пакет вклучува : 1*Гарланд Лента За Глава * одлични материјали : оваа венец за глава користи одлични рачно изработени материјали и извонредна изработка. * Погоден за : Идеален За оние кои се алергични на цвеќиња и имаат главоболки поради силната арома на цвеќиња. * Прилагодлива големина : големината може да се прилагоди со лента, многу е удобна за носење и нема потреба од уникатна фризура за да ја поправите. * Широко користен : цветната хало шема е најдобриот избор за секоја пригода како што се фестивал, свадба, забава, плажа, слика или која било друга пригода. * Совршен Подарок : Прифатлива цена, но изгледа како вистински цвет, не само за себе, туку и за родителите и пријателите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката