Женски Плус Големина Фустан Пролет Лето Обичен Резервоар Врв Цврст Џеб Плисиран Памук Ленен Фустан Вино 12

Женски Плус Големина Фустан Пролет Лето Обичен Резервоар Врв Цврст Џеб Плисиран Памук Ленен Фустан Вино 12

DEN 2.00

Достапност

Женски Пролет/Лето Без Ракави Обичен Тенк Врвен Фустан Цврст Џеб Тркалезен Врат Плисиран Памучен Ленен Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан ,Краток Ракав,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : памук.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На памучна шема : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.Usukeubustlengthxl2x-Голем121642112cm/44.09"127cm/50.00" Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.09 "Должина : 127cm/50.00" € Ткаенина€Мека, Удобна И Воздушна За Топло Лето И Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. €Натпревар●Ова е Добар Избор Да Го Облечете Со Високи Потпетици, Чанта или Кожна Чанта, Ѓердан, Обетки или Други Колекции што Ви се Допаѓаат, за Создавање На Моден Изглед во Важни Прилики. ①Прилика е Погодна За Лето, Дневно, Одмор,Свадба,Секојдневно,На Отворено,Одмор,Забава,Вечер, Свечено, итн. 【Внимание перење машина и Рачно перење. Не Избелувајте, Пеглајте Со Крпа За Притискање.Ве Молиме Превртете Ја Облеката. Вашите Чувства Се Нашата Најголема Мотивација. Ако Наидете На Некој Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Услугата За Клиенти На Време, И Ние Ќе Го Решиме За Вас Во Прв Пат!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката