Таргус 15.6 Слоеви ВТОРИ Лаптоп Ранец

Таргус 15.6 Слоеви ВТОРИ Лаптоп Ранец

DEN 639.84

Достапност

Современа Торба За Лаптоп. Колекцијата слоеви од Таргус нуди лесна заштита на лаптопот во современ дизајн. Го штити вашиот лаптоп во внатрешноста на преградата за лаптоп, спречувајќи гребнатини кога сте во движење. Џебови со патент за чување на вашите додатоци и обложени ремени за рамо за удобно носење. Современ ранец за лаптоп за сместување до 15,6" лаптопи. Посветен простор за лаптоп и простор за складирање. Џебови со патент од двете страни. Поместена издржлива основа. Поместени ремени за рамо. Ограничена доживотна гаранција. Компатибилност до 15,6" лаптопи. Материјал Поли/СТП.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката