Хфихгф Машки Товарни Шорцеви Опуштено Вклопување Карирана Панталона Отворено Мулти Џеб Памучна Работа Секојдневни Шорцеви

Хфихгф Машки Товарни Шорцеви Опуштено Вклопување Карирана Панталона Отворено Мулти Џеб Памучна Работа Секојдневни Шорцеви

DEN 360.80

Достапност

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76см/29. Големина. Совети : . Големина. 1 Парчиња Машки Панталони(други Додатоци не се вклучени).73 " Должина : 52см/20. Боја : Како Слика. Стил : Секојдневен,Моден. Карактеристика : тренингот панталони за мажи;мажите се облекуваат панталони;пот панталони машки;руно наредени суи панталони;песна панталони мажи;товар панталони за Мажи Лабава одговара;мажи еластични половината панталони;трчање панталони мажи;пот панталони женски;мажи каки панталони;мажи водоотпорен панталони;мажи карго панталони;фланелен наредени панталони мажи;ладно време панталони;термални панталони мажи;мажи спортски панталони;машките работат панталони;гроздобер панталони отпорни на временски услови за мажи. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.53 "Колк : 108см/42.Големини : машки еластични панталони за потење на половината достапни in M-3 XL, ве Молиме погледнете ја табелата со големини лево пред да нарачате. Одговара : Одговара на големината. Информации За Производот : . 5 џебови за затворање На Копчињата .94 " Должина : 52см/20.10 "Колк : 114см/44. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 82cm/32. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката