Конвин Електричен Инфрацрвен Шпорет Грејач

Конвин Електричен Инфрацрвен Шпорет Грејач

DEN 2399.84

Достапност

Додадете малку топлина во вашиот простор Со Инфрацрвениот Грејач На Шпоретот Конвин! Овој грејач од 20 инчи има две поставки за топлина за лесно прилагодување на температурата според вашите желби. Инфрацрвената технологија за греење обезбедува 1500 вати грејна моќ за ефикасно загревање на просторијата со мала големина. Дизајниран со заштита од прегревање, можете безбедно да се опуштите во вашиот дом со мир на умот. Елегантниот дизајн на црниот шпорет на грејачот овозможува беспрекорно вклопување во секој декор. Со вистински ефект на пламен од трупец и стаклена врата, можете да додадете елеганција во вашиот дом без разлика дали поставката за топлина е вклучена или исклучена. Челик Домување. 2 инфрацрвени цевки. Механичка контрола. Прилагодлив термостат. Прилагодлива осветленост на пламенот. Заштита од прегревање. Пламенот може да се користи самостојно. 2 Поставки За Топлина : Ниско/Високо.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката