Б91хз Девојки Чизми До Глужд Чевли Кожни Кратки Чизми Чизми Што Не Се Лизгаат

Б91хз Девојки Чизми До Глужд Чевли Кожни Кратки Чизми Чизми Што Не Се Лизгаат

DEN 3.00

Достапност

Девојки Чизми До Глужд Чевли Кожни Кратки Чизми Нелизгачки Голи Чизми За Дишење Супер Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Пети Стил : Тркалезна пети. Пета Висок Стил : Рамна Пета. Метод На Затворање : Поштенски. Чевли Пета Висока : 2,5 см/1,0". Висина на платформата : 1,5 см/0,6". Вклучено : 1 пар чевли }Материјал}Достапен Во вештачка кожа и лакирана кожа, горниот дел е водоотпорен и лесен за чистење, а меката обвивка ги прави нозете на вашето дете удобни. €Нелизгачки Ѓон Q стилските чизми за момчиња за девојчиња се изработени од нелизгачки ѓон отпорен на абење TPR, кој го подобрува зафатот и одржува избалансиран и стабилен чекор, овозможувајќи им на децата слободно да одат и да трчаат. ●Уникатен Дизајн●Класичен страничен патент и јамка за Повлекување на грбот за лесно лизгање и исклучување, дизајн со врвки за лесно прилагодување и создавање кул стил. ●Прилагодени+Детски борбени чизми Со тркалезни прсти, пета со дебелина од 1 инчи, стапала што не се мелат, рачно зашиени извонредни шевови, родителите се лесни, а децата се среќни. ●Совпаѓање+различни бои исполнуваат различни стилови на деца, и момчињата и девојчињата можат да го носат, и тоа е добар избор за одење во парк, училиште, пролетно излегување, пешачење и пикник, дозволувајќи им на вашите деца да одат во првите редови на модата уште од детството.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката