Terra and Sky Women's Plus Sime Ruffle Edge Shorts

Terra and Sky Women's Plus Sime Ruffle Edge Shorts

DEN 236.00

Достапност

Прославете ја топлата сезона во шорцевите на „Рафл Еџ“ на Тера и Скај. Супер-меки, супер стилски, овие шорцеви сигурно ќе се вклопат во вашата летна ротација. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина : 1x. Висок пораст. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината со влечење. Криви делфин полите; чипка на чипка. 55% постелнина/45% вискоза. Машина за перење. Увезени. Плус големина шорцеви на рафли за жени од Terra & Sky.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката