Картичка за премија за Papersong Premium

Картичка за премија за Papersong Premium

DEN 3.33

Достапност

Оваа прекрасна картичка за среќна годишнина е совршен начин за славење на посебен ден. Печатено на висококвалитетен картон, оваа картичка 5 "x 7 " има срдечна порака внатре во искажување како животот со вашиот специјален е толку забавна и прекрасна авантура. Единствена печатка за Papersong е вклучена за да ја направите вашата картичка дополнителна посебна. Покажете му на вашиот посебен некој колку значат за вас со оваа уникатна и внимателна картичка. Направете го тоа момент што никогаш нема да го заборават. Предна порака : Среќна годишнина. Внатре во пораката : Lifeивотот со вас е толку забавна и прекрасна авантура. Вклучен плик и уникатен печат за паперси. Мерки за картички 5 "x 7". Papersong нуди премиум честитки составени со страст, занаетчиство и сложени детали за да ви помогне да ги прославите сите ваши важни моменти и врски во стил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката