Избледена слава - женски ситни фармерки за подигање на ринезон

Избледена слава - женски ситни фармерки за подигање на ринезон

DEN 1.00

Достапност

Истегнете памук-мешавина од тексас контура на половината на средниот пораст, посно низ колкот и бутот од 5 џебни везови на монети и задните џебови ригистони и копчиња со копчиња на задните џебови, јамки со едно копче со памук со патент, полиестер, спандекс. Машинско миење; Трбајте суво. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката