Новости за мажи на Georgeорџ мажи за пливање

Новости за мажи на Georgeорџ мажи за пливање

DEN 1.33

Достапност

Оладете се во удобно, истегнете ги шорцевите за пливање од Georgeорџ со забавни, шарени отпечатоци. Овие стебла за пливање се изработени во ткаенина за брзо сушење и УВ заштита-совршени за плажа или дружење покрај базенот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 6 ”. Истегнување на половината; Врза за влечење. 2 странични џебови; 1 задниот џеб со затворање на кука и јамка. УВ 50 заштита од сонце. Микро Твил тело/постава за мрежи : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки пливање стебла од Georgeорџ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката