Исечете го женскиот фустан за џемпери со полите на шутли

Исечете го женскиот фустан за џемпери со полите на шутли

DEN 239.68

Достапност

Џемпер, фустан .. фустан од џемпери, што може да биде подобро? Без разлика дали работите од дома или удирате назад и се релаксирате, лесен фустан на лажичка е совршен. Удобно, шик и трендовски-го поставуваат вашето ново мора. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи големина S. приближно. 35 "Долги од центарот на задниот врат. Хитови над коленото. Екипаж; фустан од џемпери. Кратки ракави за балони. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката