Dollуниорски јуниори со високи издигнувања со висок раст на слабиот Jeanан

Dollуниорски јуниори со високи издигнувања со висок раст на слабиот Jeanан

DEN 287.68

Достапност

Dollhouse жени со висок пораст, изложено копче Слаби, без предни џебови, предни џебови, функционални џебови од задниот дел и затворање на копчињата. Нашиот Curvy Skinny ќе ги прегрне вашите криви на сите вистински места. Одличен додаток на вашата есенска гардероба. Curvy Skinny копче и машина за затворање на патент.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката