Еленс стагс Кид Тилард rуниор Класичен удобност Фау крзно

Еленс стагс Кид Тилард rуниор Класичен удобност Фау крзно

DEN 1.33

Достапност

Изгледа како патика за фустани, наредени како влечки, Tillard JR е најдобриот од двата света. Може да се чувствувате добро да го познавате удобното и изгледа одлично во квалитетот на Ворен rуниор на кој може да му верувате : елените на елени прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека ние сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : богатите синтетички горе на вашето дете му нудат на вашето дете класичен изглед соодветно за формални настани како свадби, додека модерното дно на патики го прави дното Tillard A Shoe за секој ден . удобно цел ден : Faux Fur Fring го гушка стапалото за цел ден удобност и топлина. Отсечениот чорап Ева Интол е ублажен за дополнителна удобност. Класичниот стил на лизгање му овозможува на FO+R147 R безбедно и прилагодливо вклопување . издржливост : флексибилната и издржлива надворешна плоча на TPR ќе се чувствува како нивниот омилен пар патики.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката