Машки фанатици брендирани со Хедер јаглен Мајами Марлинс клучен за маица за успех

Машки фанатици брендирани со Хедер јаглен Мајами Марлинс клучен за маица за успех

DEN 2.00

Достапност

Дајте му на вашиот Мајами Марлинс некои возбудливи тимски дух што им требаше да им помогнат да ја заработат големата победа во секое време кога ќе ја спортувате оваа смела критична за маица за успех од брендирана фанатици. Се одликува со графики во Мајами Марлинс што јасно става до знаење дека секогаш се надевате дека вашите омилени ќе стават уште еден извештај во колоната за победа. Плус, дизајнот на вратот на екипажот и памукот го прават спарувањето на оваа мета со капаче за одење и создавање забавен ансамбл лесно. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Официјално лиценциран. Краток ракав. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката