Crocs Toddler & Kids Baya Leded Clog, големини 4-6

Crocs Toddler & Kids Baya Leded Clog, големини 4-6

DEN 271.84

Достапност

Ние го воздигнуваме флип-флопот со преземање на основен стил што секоја жена му треба и ја правиме поубава и поразновидна-сепак секој малку удобен. Започнува со висината на платформата - доволно само за да ви даде лифт без да се загрози удобноста. Плус, лентите имаат свежо преземање на сјајот. И нашиот Croslite ™ Пена од пена ви дава трајна перница во текот на денот. Топла, нејасна лагер, конструкција на пена Croslite ™ за удобност и амортизирање, прилагодлива со привлечност од ibиббиц ™, двојна удобност на кроковите ™ : блажено поддржувачки. Мека . ленти за потпетици за потпетици за посигурно вклопување. Лулка удобност . целосно обликуван крослит ™ материјал за максимално лесен амортизирање. Лесен стилет на лизгање. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени .. лесен и флексибилен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката