Машка и голема машка кратка ракав за бејзбол дрес, големини XS-3XL

Машка и голема машка кратка ракав за бејзбол дрес, големини XS-3XL

DEN 639.84

Достапност

Mens Fubu со краток ракав бејзбол дрес. Стилско опуштено вклопување во измислица со меки дрес со графички дизајн Fubu, вклучувајќи подигнат димензионален печатење на екранот. Совршен додаток на вашата гардероба. 60% памук 40% полиестер, машинско миење и суво суво на ниско ниво . графички кратки ракави бејзбол дрес ти, автентичен лиценциран производ . графички дизајн при третман со печатење со голема густина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката