Луксузна маска уникатен искра венецијанска маскара за маскара за возрасни додатоци за Ноќта на вештерките

Луксузна маска уникатен искра венецијанска маскара за маскара за возрасни додатоци за Ноќта на вештерките

DEN 287.84

Достапност

Маскарада во стил со маски Марди Грас! Полу -маската е одличен додаток на секоја забава Марди Грас, костум за Ноќта на вештерките или топката за маскарада. Луксузна маска унисекс искра венецијанска маскарада маска за возрасни додатоци за Ноќта на вештерките : Вклучува маска. Совршен за забави на костуми. Сите маски се обезбедени со 2 панделки. Место чисто. 1 големина најмногу се вклопува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката