Атлетски работи женски плус големина на шорцеви

Атлетски работи женски плус големина на шорцеви

DEN 287.84

Достапност

Подготвени, поставете, трчајте! Шорцевите за трчање на атлетските работи се совршен избор за вашиот тренинг, но исто така се доволно удобни за релаксирање. Одликувајќи се со влага за да ви помогне да бидете ладни и суви, вградена гаќичка за удобност и покриеност и внатрешен цртеж за одлично вклопување, овие лесни шорцеви ве тера да се чувствувате добро додека сте во движење. Страничните џебови ви овозможуваат лесно да ги имате вашите најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Active. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Прилагодлива внатрешна форма. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Лесна ткаенина за влага; вградена гаќичка; МЕШЕНСКИ ПАНЕЛ ЗА ВЕБИЛАЦИЈА. Водење шорцеви за жени со плус големина од атлетски работи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката