С. Поло Асн. Женска врзана поло маица

С. Поло Асн. Женска врзана поло маица

DEN 227.52

Достапност

Класичната поло маица добива разиграна контрастна плоча во боја и трим за малку нешто дополнително. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина од рамо до полите : 26 ". Опуштено вклопување. Повеќе за loveубов : затегнете го, или не. Директна силуета без да биде преголема . отвори на полите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката