Peermont 18K Tri-Gold Plating & Austrian Crystal Crystal Tassel Charm нараквица

Peermont 18K Tri-Gold Plating & Austrian Crystal Crystal Tassel Charm нараквица

DEN 495.84

Достапност

Акцентирајте го вашиот ансамбл со трио ситници во кои има вкоренети привлечности кои се украсени со австриски кристални кристали. 18К златен позлатен месинг. Кристал со тркалезна форма. Синџир на пуканки. Синџир на истегнување без затворач. Должина на ланецот : 8 ". Димензии на шарм : 1,7" (л) x 1 "(w).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката