Дизни принцезата смета торба за лов на јајца со бонбони и налепници, 9. Оз

Дизни принцезата смета торба за лов на јајца со бонбони и налепници, 9. Оз

DEN 415.84

Достапност

Прославете го Велигден со богатата традиција на велигденски лов на јајца со оваа мешавина од принцезата Дизни со најразлични ликови, 80 брои лов на јајца со печатени јајца. Оваа торба вклучува 10 од вашите омилени принцези, Јасмин, Елса, Ана, Мулан, Рапунзел, Пепелашка, Моана, Бел, Ариел и Тијана! Со печатење на уметноста директно на јајцата и користејќи обвивка за намалување, има помалку отпад, тие се полесно да се отворат и подоцна можете да ги користите јајцата! Постојат 28 јајца исполнети со налепници за принцези, 52 исполнети со желе! Вклучува различни бои на јајца и три златни јајца. Овие сигурно ќе бидат фаворизиран класик во вашето семејство или пријатели Хант на јајца или како филер за корпи! 80 брои лов на јајца со претходно исполнети печатени јајца. Вклучува 10 од вашите омилени принцези на Дизни. Печатените јајца не значат завиткање на смалување, лесен за отворање, помалку отпад и еднократно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката