Оклахома наскоро градина Гном 11 Тематска - втора низа

Оклахома наскоро градина Гном 11 Тематска - втора низа

DEN 399.84

Достапност

Оваа Оклахома наскоро градина Гном 11 "Тематска - Втората низа ви овозможува да ја покажете гордоста на вашиот тим во вашата градина или околу куќата. Совршен за градината, внатрешен двор, биро, полица или врата. Секоја специјална тематска гном е рачно изработена и рачно обоена . Покажете ја гордоста на вашиот тим во вашата градина или околу куќата со оваа уникатна градина од 11,5 инчи Гном. Гномите се совршени за градината, внатрешен двор, биро, полица или врата. Секоја специјална тематска гном е рачно изработена и рачно обоена.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Флеш ПОСТЕР
  • Новак

Флеш ПОСТЕР

DEN 0.67

Ова е сосема нов едностран репродукциски отпечаток на Флеш постер Големината на хартијата е приближно 2