Бесплатно склопување на вратот без ракави без ракави

Бесплатно склопување на вратот без ракави без ракави

DEN 227.84

Достапност

Тече со женственост и само малку бохо. Што не треба да се сака во врска со врвот на вратот на слободното склопување со неговиот ласкав разголен полите? Тоа без напор се врти сè, од фармерки до здолништа. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено, проточно вклопување. Деколте : Длабока V-врат со вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека тресење на половината. Womenенски врзан врат од бесплатно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката